Scanner Delta

ASSUVA SCANNER 1 DELTA PLUS YENİ JENERASYON

Delta plus metodu

Delta Metodu istatistik te, bir asimtotik normal istatistiki tahmin edicinin fonksiyonu için bu tahmin edicinin sınırlayıcı varyans bilgisi.

DELTA PLUS UZUN MENZİLLİ ALAN TARAMA: DELTA altın lokasyon 32 v verici, 200 mt genişlik algılama aralığı seviyelerini seçmek için izin verir ve menzil 3000 mt max menzil

Doğruluk :En karalı filtre kabiliyeti yetisine sahiptir Cıhaz bu sayede en dogru sonucu verir. .

Zemin filtreler:GNA toprak mineralleri yanlış endikasyonları silebilir. Delta plus uzun menzilli lokasyon zemin türünü algılar ve bunun için bir ID numarası sunar . Gevşek derinlik yeterince akıllı değil ya da kötü zeminde yanlış sinyal vermek , uzun menzilli bulma . Delta plus otomatik derinlik en iyi ayrım en uygun dalga frenkası yollar cıhaz bu sayede başarılı sonuç verir.

Fabrika ayarları drekt altına duyarlıdır.kullanıcı ister ise menüden altın gümüş bronz boşluk vs gibi seçenekleri seçilebilir.son ayar cıhazın dahili hafizasında kalır.

Kullanıcı istegine baglı menzil 300mt 600mt  900mt 1200mt vs artırabilmektedir.

Menu opsiyonel Türkçe ve İngilizce seçenege sahiptir

Scanner PRO X-Q

ASSUVA SCANNER PRO-XQ ALAN TARAMA CIHAZI

EKONOMİK VE ERGONEMİK BİR ÜRÜN

ALTIN VE GÜMÜŞ NESLELERİ BULABİLMEK İÇİN TASARLANMIŞ 300 mt MENZİL VE YAKLAŞIK 5 mt DERİNLİGE KADAR NÜFÜS EDEBİLMEKTEDİR.

SEDECE BİR ANAHTAR İLE ORTA MENZİLLİ LOKASYON ALTIN VE GÜMÜŞ HEDEFLERİN REZONANS DALGA BOYUNU BULARAK ÇALIŞIR

ALTIN YADA GÜMÜŞ HEDEFE YAKLAŞIRKEN ÇUBUKLAR HEDEFE DOGRU İŞARETLER, EGER ALTIN YADA GÜMÜŞ HEDEFİN ÜZERİNDE İSEK TAM ANLAMIYLA ÇUBUKLAR BİR BİRİNE GEÇECEKTİR.

HASSASİYET DÜGMESİNİ KULLANARAK NESNENİN BOYUTUNU BELİRLEMEK MÜMKÜNDÜR

2 YIL GARANTİ KAPSAMI

Scanner Starter

SCANNER STARTER ALAN TARAMA (900 MT MENZİL)

Scanner ailesinin en yeni ve en gelişmiş alan tarama cihazı(900 Mt menzil 5 Mt Derinliğe)Kadar ciddi bir potansiyele sahiptir.metalleri ayrı ayrı arama modları ALTIN,GÜMÜŞ,BRONZ seçimi ile dilediğiniz moda arama ikanına sahiptir.Bunun yanı sıra mesafe ayarlama modu mevcuttur.örneğin:300-600-900 Mt size alan uzaklığını belirleyerek nekadar ilerlemenize yardımcı olacak sistemdir.Akıllı mikro işlemci sayesinde son yapılan kayıtları hafızada saklama imkanına sahiptir.Gece aramaları için açılır kapanır ekran ışığı sistemde mevcuttur.

Pil gösterge sistemi ile azalan pili kontrol altında tutma.

Türkçe İngilizce Dil seçeneği,

Şarjlı pi ve Şarj ünitesi,

Türkçe kullanım kılavuzu.

2 Yıl garantili

Scanner 1

ASSUVA SCANNER-1 ALAN TARAMA CIHAZI 2100 MT MENZİL

ASSUVA AİLESİNİN EN YENİ VE EN GELİŞMİŞ ALAN TARAMA CIHAZI ( 2100 mt MENZİL 9 mt DERİNLİGE ) KADAR CİDDİ BİR POTONSİYELE SAHİPTİR METALLERİ AYRI ARAMA MODALARI ALTIN GÜMÜŞ BURONZ BAKIR SU VE BOŞLUK SEÇİLEBİLİR AYRI AYRI ARMA OLANAGI SUNMAKTADIR BUNUN YANI SIRA MESAFE AYARLAMA MODUDA MEVCUTTUR ÖRNEGİN 300 mt-2100 mt SİZE ALAN UZAKLIGINI BELİRLEME ŞANSI.SERBEST MODDA ELLE AYARLAMA İLE İSTELİNEL FİREKANS PROGRAMLANABİLİR SON KAYITLARIDA AKILLI MİKRO İŞLEMCİ SAYESİNDE HAFIZASINDA BÜTÜN AYARLARI TUTABİLMEKTEDİR.GECE ARAMALARI İÇİN AÇILIR KAPANIZ IŞIK SİSTEMİDE MEVCUTTUR PİL GÖZTERGE SİSTEMİ AZALAN PİL UYARISI.

TÜRKÇE VE İNGİLİZCE DİL SECENEGİ OPSİYONEL ELLE AYARLANABİLMEKTEDİR.ŞARLI PİLLERİ VE PİL ŞARJ ÜNİTESİ YANINDA HEDİYEDİR.

Reflections G.I.P

REFLECTIONS G.I.P

PROFESYONELLER İÇİN TASARLANMIŞ ALAN TARAMA CIHAZI

150-500 MT MENZİLDE BOŞLUK,TUNEL VE METALLERİN TESPİ KISMEN METALİN CİNSİ HAKKINDA AYRIM GÖRSEL VE RAKAMSAL KOD-G.I.P

REFLECTIONS BİR UZAKTAN KONUMLANDIRICI AYGITTIR SONUCLARI OLDUKÇA GÜVENİLİR

HATA PAYI NEREDEYSE YOKTUR