Scanner Elektro

SCANNER SERİLERİNİN YENİLENMİŞ VE GELİŞMİŞ HALİ

OTOMATİK FREKANS SENSTEZİ VE BUNUN YANI SIRA MANUEL AYARLANABİLİR FREKANS SEÇENEGİ KULLANICI HER ADIMDA 1hz DE İNCE AYAR YAPABİLİR OPSİYONEL HAFIZA SEÇENEGİ

SCANNER ELECTRO herhangi bir prob, kablo, filtre veya harici pil’ e ihtiyacı yoktur.Kolay taşınması için kompakt dizayn edilmiştir. Sinyal gönderimi 360 C ‘de yapılabilir ve kullanıcı bir yönde arama yapmak için  sınırlı değildir.

SCANNER ELECTRO hem topraktaki maden içeriğini hem de nem oranını analiz eder. Sonuçlar zemin değerleri numaraları olarak ekrana yansıtılır. Ekrandaki değerler 00 ila 99 arasında olur. Arama sonucundan çıkan bu numaralar(değerler) kullanıcıya toprak yapısı hakkında bilgi verir. Piyasadaki tanıtımı yapılan uzun menzilli alan tarama cihazları frekans jeneratörlerinden başka bir şey değiller. Basit yapıları ile de zeminde kullanmak için elverişli (uygun)değiller.

 Zemin balans fonksiyonu
Toprakların mineraller ve nem kombinasyounundan oluşan değişken yapıları vardır.Frekans jeneratörü çalıştırıldığında sinyaller iletken toprağa gönderilecektir fakat gevşek zeminli topraklara tamamen nüfuz edemeyecektir veya mineral seviyesi yüksek olan topraklarda kullanıcı kişi hedef için yanlış sinyal alacaktır.

DGB – Dijital zemin balans özellikleri – SCANNER ELECTIRO’ nun güvenilir hedef göstergesi maksimum uzaklığı korumak için ve toprak yapısı ne olursa olsun  istikrarlı bir çalışma sağlanması için geliştirilmiştir. Hatta Spectra track sistemi frekans iletiminde toprağa uyum sağlamak için değişken dalga seçerek zemin balansını dengeliyor.

MENZİL AYARLANABİLİR.300-600-900-3000 mt

GENİŞLİK AYARLANABİLİR.50-100-150 mt

METERYAL SEÇİMİ ( ALTIN-GÜMÜŞ-BRONZ-ALİMiNYUM-BOŞLUK-SU ) VEYA FREE

ARMAMA ANI OTOMATİK ZEMİN (-DGB-) TANIMA VE FREKANS OTOMATİK YERLEŞİM SAGLAMKATADIR.

DİYER (-L-) ÇUBUK BAKIR ALAŞIM YÜKSEK İLETİM HIZ (-FEST-) ARA BİRİM METRE YARLANABİLİR (1-mt 2-mt-3-mt 4-mt 5-mt….8mt)

BU SAYEDE HEDİFİN TAM KONUMU VE DERİNLİGİNİ BULMA İMKANI SAGILIYACAKTIR.

ÜRÜN 2 YIL GARANTİ KAPSAMI