header-foto

ASV Proton ELIC Series

ASV Proton serilerinin thermal hassas algılama yüksek çözünürlük metal + boşluk tespitinde emsali olmayan dünyada tek üründür. ELIC uzun AR-GE sonuçlarında geliştirilmiş yer altına yaklaşık 15 mt ile 50 mt derinlikteki metal oda tünel duvar metal olmayan objelerin yerini net bir şekilde tespit ve yarım olanağı yanı sıra 1000 mt gibi uzun bir menzili çok rahat bir şekilde tarayabilir.

ELIC tek tuş ile türkçe seçenekli menüsünde iç mekan, dış mekan gece ve gündüz çekimlerinin yanı sıra istenildiğinde uydu koordinatı ile kayıt yapabilmektedir. ELIC otomatik olarak canlı bir görüntüleme yanı sıra aynı zamanda cihazın yönlendirildiği bölgeyi çok kısa bir sürede taramaktadır. ELIC istenildiğinde araç hareket halinde araç hızı ne olursa olsun tarama yapabilir.

ELIC yine istenildiğinde helikopterde tarama olanağı sunmuştur. Daha bir çok özelliğe sahip üstün bir cihazdır. ELIC 72 saat kullanılabilen bir bataryaya sahiptir.

2 YIL GARANTİ KAPSAMI

Türk Silahlı Kuvvetler Çalışmaları

Assuva Tenik Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Başbuğ Türk silahlı kuvvetlerinde kullanılmak üzere askeri yeraltı görüntüleme cihazı ASV Proton ELIC‘in tasarımını yaptı ve üretimini sağladı. Proton ELIC mayın tespiti, gömülü plastik patlayıcı saptama gibi alanlarda kullanılabilir. Buna ilave olarak sığınak, oda, tünel, gömülü silah gibi mühimmat ve silah tespitinde hatta sıva duvar arkası insan görüntüleme de kullanılmaktadır. Bu durum can kaybı, arama kurtarma çalışmalarında ve operasyonlarda Türk Silahlı Kuvvetlerinde görev yapan askerlerimize yardımcı olmaktadır.

Bu alan ülke menfaatleri nedeniyle resimleri kapatılmıştır.

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ÇALIŞMALARI

Ülkemizin saygı değer Emniyet Genel Müdürlüğü‘ne itafen gömülü silah, plastik patlayıcılar, sıvanmış duvar arkasında insan sureti gibi verileri arama ekiplerine kolaylık sağlayan ASV Proton ELIC katkılarına devam etmektedir.

AFAD ARAMA KURTARMA EKİP ÇALIŞMALARI

ASV Proton ELIC sayesinde AFAD ile yapılan ortak çalışmalarda bir çok yarar sağlamış üstün başarılar elde etmiştir. Kayıp cesetler, çığ, toprak kayması gibi afetlerde göçük altındaki canlı bedenlerin yer tespitlerinde kullanılmıştır.

ARKEOLOJİK VE DEFİNE SEKTÖRÜ ÇALIŞMALARI

Resmi Müze kazılarında destek ekipman olarak bir çok alanda faaliyet gösterip kendini kanıtlayan ASV Proton ELIC hobi alanında bireysel müşterilerede olanak sağlamıştır.

Assuva TV Film Çalışmaları

Yerel ve Ulusal bir çok televizyonda ekran başındaki seyircilerini bilgilendirmiş, ilgileri üzerine çekmiş ASV Proton ELIC yeni nesil toprakaltı görüntüleme cihazı uzun AR-GE çalışmaları sonucunda stabilize edilmiştir. Her türlü kullanıcıya uygun şekilde dizayn edilip kullanımı kolaylıştırılmıştır. Vermiş odluğu sonuçlar karşısında ekran başındaki seyirciyi kendisine kitleyip başarısına başarı katmaya devam etmektedir.

  • Bahar Kampanyası
  • Proton ELIC
  • Tablet PC
  • Özel G-Shock Çantası
  • Proton ELIC 3D – Özel Yazılımı
  • Voxler 4D Profesyonel Analiz Programı
  • 20.000 ₺

Kampanyadan yararlanmak ve detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz