YENİ PROTON V-1 CANLI GÖRÜNTÜ TEKNOLOJİSİ

PROTON V-1 , Proton V serilerinin aynı özelliklerini taşıyan 10 metre derinlik 3D görüntü sunumu diğer yandan canlı “live scan” ve yatay panaromik kesit “ultrason” özelliği sunulmuştur.

Proton V-1 tamamı ile geliştirilmiş özel sensörleri ile 10 metre gibi ciddi bir derinlik algılaması vardır. Verileri oldukça tutarlı ve düzenlidir.

Canlı anlık görüntüleme özelliği ile her yöne serbest arama olanağı sunar. Yatay canlı ultrason özelliği ile de cisimlerin ve boşlukların konumunu net ve kusursuz bir biçimde yapabilmektedir. Proton V-1 ‘in yanında hediye edilen tablet pc 3D sunum programı olan Reflection 3D ile birlikte verilmektedir. Bu program sayesinde çekilen görüntüyü net bir şekilde veri konumlandırılması cismin kısmen şekli, odalar, tüneller, geçitler ve gömülü altın, gümüş ve bronz gibi nesneleri ayrımlı bir biçimde görebilirsiniz.

Bu özellikler ile arazi koşullarına en uygun hafif ve taşınabilir aygıttır. Li-On özel bataryası ile kesintisiz yaklaşık 16 saat gibi uzun süre çalışabilmektedir.

Cihaz teslimatında (Ground Scan + Live Sound) – (Ultrason Sensoru) ile tam takım halinde sunulur.

Cihazın satış sonrası kapsamlı eğitim ve satış sonrası desteği sunulmaktadır.

KULLANIM ALANLARI

  1. Arkeolojik kazı öncesi yer tespiti (Örn: Oda, tünel ve gömülü bulunan metaller)
  2. Emniyet askeri kuvvetler ve güvenlik güçleri için zemin araştırılması ve kriminal araştırma amacı
  3. Fiber kablo, boru, metal yada plastik boru tespiti
  4. Gök taşı ve benzeri uzay taşları tespitinde