Hakkımızda

Anasayfa

-

Hakkımızda

Hakkımızda

Assuva Savunma Sanayi A.Ş
Assuva Savunma Kimdir ?

Yerli Üretim Sistemler

Türkiye’de ilk kez bir şirket hiç bir teşvik ve kamu desteği olmadan kendi özkaynaklarıyla ve uzun yılların deneyimiyle bir drone geliştirdi. Söz konusu drone ile havadan yer altında ne var ne yoksa görüntülenebiliyor. Uzmanlar, söz konusu cihazın bilhassa ülkemizin askeri alanda ve arkeolojik kazı gibi bilimsel çalışmalarda kayıpların en aza indirilerek zamandan ve kaynaklardan çok ciddi tasarruf imkanı sağladığı görüşündeler.

Assuva’nın üretip geliştirdiği drone, yer altına gizlenmiş tünel, mühimmat, kıymetli eşya, silah doğal olarak var olan değerli taşlar ve maden gibi kıymetleri gün yüzüne çıkaracak mükemmel bir donanıma sahip bir alet.

merika’nın ünlü insansız hava aracı Predatör, İsrail’in Heron’u gibi ünlü uçakları gölgede bırakacak başarıya imza attı. Dünyada ilk kez en gelişmiş casus uçakların kullandığı uzun süre Türkiye’ye satmaktan bile kaçınılan uzaktan algılama teknolojisi, Assuva tarafından arama kurtarma dronu üzerinde başarıyla uygulandı.

Bize Ulaşın
Hakkımızda

Dünyada Tercih Edilen Marka.

Hakkımızda

İletişim Formu

Assuva Savunma Sanayi olarak Assuva Dedektör markamızla yerli üretim yer altı görüntüleme sistemleri ve metal dedektörleri üretmekte ve hem yurtiçi hem yurtdışı pazarlara satış ve servis hizmetlerini sunmaktayız.

İsim - Soyisim

E-Posta Adresiniz

Telefon Numaranız

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

WhatsApp Support