ASV PROTON ELIC Kullanıldığı Sektörler

//ASV PROTON ELIC Kullanıldığı Sektörler

Emniyet Genel Müdürlüğü

Ülkemizin saygı değer Emniyet Genel Müdürlüğü‘ne itafen gömülü silah, plastik patlayıcılar, sıvanmış duvar arkasında insan sureti gibi verileri arama ekiplerine kolaylık sağlayan ASV Proton ELIC katkılarına devam etmektedir.

AFAD Arama Kurtarma Ekip Çalışmaları

ASV Proton ELIC sayesinde AFAD ile yapılan ortak çalışmalarda bir çok yarar sağlamış üstün başarılar elde etmiştir. Kayıp cesetler, çığ, toprak kayması gibi afetlerde göçük altındaki canlı bedenlerin yer tespitlerinde kullanılmıştır.

ARKEOLOJİK ve Define Sektörü Çalışmaları

Resmi Müze kazılarında destek ekipman olarak bir çok alanda faaliyet gösterip kendini kanıtlayan ASV Proton ELIC hobi alanında bireysel müşterilerede olanak sağlamıştır.

Assuva TV Film Çalışmaları

Yerel ve Ulusal bir çok televizyonda ekran başındaki seyircilerini bilgilendirmiş, ilgileri üzerine çekmiş ASV Proton ELIC yeni nesil toprakaltı görüntüleme cihazı uzun AR-GE çalışmaları sonucunda stabilize edilmiştir. Her türlü kullanıcıya uygun şekilde dizayn edilip kullanımı kolaylaştırılmıştır. Vermiş odluğu sonuçlar karşısında ekran başındaki seyirciyi kendisine kitleyip başarısına başarı katmaya devam etmektedir.

Türk Silahlı Kuvvetler Çalışmaları

Assuva Teknik Yönetim Kurulu Başkanı Remzi Başbuğ Türk silahlı kuvvetlerinde kullanılmak üzere askeri yeraltı görüntüleme cihazı ASV Proton ELIC‘in tasarımını yaptı ve üretimini sağladı. Proton ELIC Dedektör özelliği ile mayın tespiti, gömülü plastik patlayıcı saptama gibi alanlarda kullanılabilir. Buna ilave olarak sığınak, oda, tünel, gömülü silah gibi mühimmat ve silah tespitinde hatta sıva duvar arkası insan görüntüleme de kullanılmaktadır. Bu durum can kaybı, arama kurtarma çalışmalarında ve operasyonlarda Türk Silahlı Kuvvetlerinde görev yapan askerlerimize yardımcı olmaktadır.

İlgili görsel materyaller ülke menfaatleri nedeniyle resimleri kapatılmıştır.
By |2018-07-31T13:22:21+00:00Temmuz 31st, 2018|Categories: Toprak Altı Görüntüleme|0 Comments

TÜM MÜŞTERİLERİMİZ DİKKATİNE !!

PROTON ELIC MARKASI YERLİ ÜRETİM OLUP SATIŞ FİRMAMIZ VE BAYİLERİMİZ TARAFINDAN YETKİLİ KURUMLARCA YAPILMAKTADIR. FİRMAMIZ VE CİHAZIMIZI KARALAMAYA YÖNELİK PİYASADA İNTERNET ARACILIĞIYLA ( YOUTUBE – FACEBOOK ) BİR TAKIM VİDEO KAYITLARI VE YAZILAR PAYLAŞILMAKTADIR. UZUN YILLAR VE UĞRAŞLAR SONUCU BU CİHAZI ÜRETMİŞ OLUP 4 YILA AŞKIN SÜREDİR PİYASADA SATIŞINI GERÇEKLEŞTİRMEKTEYİZ. CİHAZI TALİMATLARA UYGUN DOĞRU KULLANIP MEMNUN KALAN HEM YURT İÇİ HEM YURT DIŞINDA BİNLERCE MÜŞTERİMİZ OLMAKLA BİRLİKTE BUNUN DIŞINDA TALİMATA VE ÜSLUBA UYGUN KULLANMAYIP KENDİLERİNCE YETERLİ SONUCA ULAŞAMAYAN KENDİNİ BİLMEZ BİR KAÇ KİŞİ CİHAZIMIZI VE FİRMAMIZI KARALAMAYA YÖNELİK DAVRANIŞLAR SERGİLEMİŞLERDİR. ASSUVA TEKNİK OLARAK YETKİ VE HAKLARIMIZI KULLANARAK YASAL TAKİP VE SÜRECİ BAŞLATMIŞ BULUNMAKTAYIZ.KARALAYICI VİDEO VE KAYITLARA İTİBAR ETMEYİNİZ.
ÜRÜNLERİMİZ KALİTE BELGELERİ TEST SONUÇLARI ( ASKERİ TEST-EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ-SİVİL SAVUNMA-AFAD-VE DİĞER RESMİ KURUMLARIN TEST SONUÇLARI VE BELGELERİ) FİRMAMIZ RESMİ SİTESİ VE GENEL MERKEZİMİZDE EVRAKLARI MEVCUTTUR. BÜTÜN CİHAZLARIMIZ VE YAZILIMLARIMIZ 2 YIL GARANTİLİDİR VE TAMAMI BÜNYEMİZDEKİ YÜKSEK MÜHENDİSLER TARAFINDAN UZUN SÜREN AR-GE SONUCU YAPILMIŞTIR.
RESMİ WEB SAYFAMIZDA BÜTÜN YAZILIMLARIMIZIN LİNKLERİ MEVCUTTUR.
HİÇBİR YAZILIM VERSİYONU FARKLILIK GÖSTERMEZ GÜNCELENEN YAZILIMLARIMIZ OTOMATİK OLARAK KURULU OLDUĞU BİLGİSAYARDA GÜNCELLENİR. HER MÜŞTERİ AYNI YAZILIMI KULLANIR BÜTÜN YAZILIMLARIMIZ TESCİLLİ VE LİSANSLIDIR.
SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİ UYARIR  VE BU TİP YANILTICI VE YERSİZ İTHAMLARI DİKKATE ALMAMANIZI TAVSİYE EDERİZ..SAYGILARIMLA Yön.Kurulu Başkanı REMZİ BAŞBUĞ